Badania Wzroku
Bezpłatnie

 

Duży wybór
okularów

 

Promocje

1
1

Badanie wzroku

Badanie pod kątem doboru okularów trwa około 30 minut. Jest ono przeprowadzane zgodnie ze standardem badania optometrycznego przedstawionego przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki. Obejmuje następujące elementy:

  • wywiad – rozmowa z pacjentem na temat potrzeb i stosowanych dotychczas metod korekcji wzroku,
  • badanie ostrości wzroku – ocena ostrości widzenia z daleka i z bliska,
  • badanie autorefraktometrem (tzw. badanie komputerowe) – wstępne badanie oczu i określenie wady wzroku,
  • subiektywny pomiar wady wzroku – precyzyjny dobór korekcji optycznej przy wykorzystaniu złożonych procedur,
  • ocena akomodacji – sprawdzenie, czy oko dobrze przystosowuje się do widzenia zarówno z dużych, jak i małych odległości,
  • badanie widzenia obuocznego – sprawdzenie widzenia przestrzennego i innych aspektów dotyczących współpracy między oczami.

W naszym salonie zadbamy o to, aby wybrane przez Państwa okulary korekcyjne były nie tylko wygodne i dopasowane do twarzy, ale przede wszystkim zapewniały precyzyjną korektę wady wzroku. Licencjonowany optometrysta oraz nowoczesny sprzęt to gwarancja precyzyjnego badania. Pomożemy Państwu dobrać okulary do komputera lub do czytania, okulary do samochodu i do codziennego noszenia, w tym także szkła progresywne.

Gabinet optometryczny został stworzony aby kompleksowo rozwiązywać problemy związane ze wzrokiem. Wykonujemy bardzo dokładne badania wzroku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i fachową wiedzą.

Badanie wzroku wykonujemy codziennie w godzinach otwarcia salonu. Dla Twojej wygody możesz, korzystając z zakładki na stronie lub dzwoniąc na nasz numer telefonu, umówić się na badanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wyślij zgłoszenie

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder